ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14303547
*
nr 1430 3547
Spegel
123x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 november 2021
kl 18:11:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 12:23:47
1
300 kr
5/11 23:19:39
2
500 kr
6/11 12:34:06
3
400 kr
6/11 12:34:06
2
450 kr (Budbetjänt)
6/11 12:34:33
3
500 kr
6/11 12:34:33
2
500 kr (Budbetjänt)
8/11 17:04:42
4
800 kr
8/11 17:07:32
2
1.000 kr
8/11 18:00:17
4
1.000 kr
8/11 18:00:17
2
1.000 kr (Budbetjänt)
8/11 18:00:35
4
1.100 kr
8/11 18:06:55
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6025 Spegel
+ konsol. Höjd: 134+ 68
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:28
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:32
-
6098 Spegel
1900-tal, ram i teak. Bredd: 45 cm, höjd: 97 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:38
-
6122 Spegel
1900-tal, ram i valnöt, 110x55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:20
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1430 3547
Spegel
123x52cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 12:23:47 | 1 | 300 kr |
5/11 23:19:39 | 2 | 500 kr |
6/11 12:34:06 | 3 | 400 kr |
6/11 12:34:06 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
6/11 12:34:33 | 3 | 500 kr |
6/11 12:34:33 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
8/11 17:04:42 | 4 | 800 kr |
8/11 17:07:32 | 2 | 1.000 kr |
8/11 18:00:17 | 4 | 1.000 kr |
8/11 18:00:17 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
8/11 18:00:35 | 4 | 1.100 kr |
8/11 18:06:55 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6025 Spegel
+ konsol. Höjd: 134+ 68
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:28 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:32 -
6098 Spegel
1900-tal, ram i teak. Bredd: 45 cm, höjd: 97 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:38
-
6122 Spegel
1900-tal, ram i valnöt, 110x55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:20